Ch.Seaheart New Moon, Imp UK. (Luke)

fotoalbum Luke
Reu, geb. 24-12-2009
HD A, PL vrij
Ogen vrij, incl.Glaucoom
C- Dilpoma, Jachtniveau B
FRC Retrievertest
fokker: Mr.P & Ms.G Smitherman



Internationaal Kampioen CIE, Nederlands Kampioen, Duits Kampioen VDH, Belgisch Kampioen,(,Duits Jeugd Kampioen VDH, FCI Jahrhundert Jugendsieger 2011, Landessieger Thuringen 2011, Brussels Winner'13, Brabo Winner'17
BOB Baby, BOB Puppy, 4 x CAC, 4 x RCAC, 6 x CACIB, 7 x RCACIB, 4 VDH-JCAC, 1 DRC-JCAC, 2 VDH-RJCAC, 2 DRC-RJCC, 7 VDH-CAC, 2 VDH-RCAC, 2 x DRC-CAC, 4 x CAC-Belgie, 2 x RCAC-Belgie, 5 x BOB, 2 x BOS
Crufts Kwalificatie 2012/2013, UK Stud Book Nummer & Crufts Gekwalificeerd voor het leven.


Luke is een lief en ondernemende kerel die het prima kan vinden met alle honden. Zijn beste maatje hier en zijn allerbeste vriendin is Philou, daar kan hij heerlijk mee ravotten.
Hij is energiek, maar kan ook goed geconcentreed werken.
Super aanhankelijk en vriendelijk en ook een beetje gek ;-)
Maakt hem ook speciaal!
Foto is gemaakt in Mei 2016


STAMBOOM

Ch.Wagging Tails Rolf Muntz

Ch.Serilde Qualcosadatenere

Ch.Almanza Something To Talk About

Ch.Almanza Romantic Rose

JCh.Wagging Tails Pinhigh

Ch.Branchalwood Ben Nevis

Ch.Jinks

Ch.Levelmoor Lanosa Of Seaheart

Sh.Ch.Benvellyn Nephrite Jade Of Seaheart

Ch.Pajanbeck Prince Of Thieves

Benvellyn Althea

Speravivace Tosca At Levelmoor

Sh.Ch.Benvellyn Excalibur

Ch. Spera Sapphire Vivace



SHOWUITSLAGEN

Datum

Show

Resultaat

Klasse

Keurmeester

30-05-10

Jachthondenshow Bennekom

1VB/Beste Baby

Baby

hr V.Grundetjern (N)

13-06-10

FRC Kampioenschapsclubmatch Almere

3VB

Baby

mw Vivienne Bowen (UK)

18-07-10

All Retriever Show Mertert, Luxemburg

1VB/BOB Puppy

Puppy

hr D.Bellamy (UK)

26-09-10

Int.Tenstoonstelling Maastricht

2 ZG

Jeugd

mw Hansen (N)

16-10-10

Bundessieger Show Dortmund, Duitsland

2U/RJCAC- VDH/DRC

Jeugd

hr P.Iverson (N)

17-10-10

Nationale Zuchtschau Dortmund, Duitsland

4ZG

Jeugd

Dr.R.de Santiago (PR)

23-10-10

Dogshow Utrecht

2U

Jeugd

mw L.Erhart (NL)

06-11-10

Int.Dogshow Bleiswijk

3U

Jeugd

hr H.Lehkonen (N)

28-11-10

Winner Show Amsterdam

ZG

Jeugd

mw Soile Bister (FI)

11-12-10

Nat.Dogshow Kassel, Duitsland

1U/VDH-JCAC

Jeugd

mw H.Assenmacher- Feyel (DE)

19-12-10

Brussel Dog Show, Belgie

2ZG

Jeugd

mw A. Vanherle (B)

04-02-11

Int.Tentoonstelling Eindhoven

3U

Jeugd

hr J.de Cuyper (B)

13-02-11

Int.Tentoonstelling Rheinberg, Duitsland

2U/RJCAC(VDH)

Jeugd

Mw Anne Ingram (IRL)

05-03-11

Martini Dogshow Groningen

3U

Jeugd

mw A.Liland (NO)

19-03-11

Int.tentoonstelling Leiden

3U

Jeugd

mw L.J.M.Helling-v.d.Elzen (NL)

27-03-11

Int.Dogshow Kirchberg, Luxemburg

3U

Jeugd

hr H.Gruttner (D)

09-04-11

Nat.Tentoonstelling Oldenburg, Duitsland

1U/JCAC

Jeugd

hr G.Christensen (DK)

10-04-11

Nat.Tentoonstelling Oldenburg, Duitsland

1U/JCAC/BOB VDH Jeugd Kampioen

Jeugd

mw Alenka Pokorn (SLO)

25-04-11

Tentoonstelling Leeuwarden

2U

Jeugd

hr Bob Lane (UK)

06-05-11

FCI Jahrhundertsieger Show, Dortmund

1U/JCAC-VDH/JCAC-DRC FCI Jahrhundertjugendsieger 2011

Jeugd

mw Catharine Collins (IRL)

07-05-11

Europasieger Show, Dortmund

3U

Jeugd

hr Aiden McKiernan (IRL)

29-05-11

FRC Kampioenschaps Clubmatch Almere

U

Jeugd

hr R.Strudwick (UK)

10-06-11

Three Counties Show, Engeland

tweede plaats, Crufts Kwalificatie

Jeugd

mw B.Jhonson (UK)

18-06-11

Nat.Dogshow Erfurt, Duitsland

1U/CAC(VDH)/CACIB

Tussen

hr J.H.Eberhardt (DE)

19-06-11

Int.Dogshow Erfurt, Duitsland

1U/CAC(VDH,DRC)CACIB Landessieger Thuringen 2011

Tussen

mw D.Winter (DE)

03-07-11

Int.Tentoonstelling Echt

1U/RCAC/RCACIB

Tussen

mw A.Ulltvit-Moe (SE)

08-07-11

World Dog Show Parijs, Frankrijk

ZG

Tussen

mw Lena Hagglund (SE)

09-07-11

DRC Show Timmerlage, Duitsland

3ZG

Tussen

mw S.Radtke (DE)

17-07-11

All Retriever Kampioenschap Clubmatch Mertert, Luxemburg

4ZG

Tussen

hr P.Goodman (UK)

30-07-11

Int.Dogshow Bremen, Duitsland

1U/CAC(VDH)/RCACIB

Tussen

hr.L.Beradze (GEO)

31-07-11

Nat.Dogshow Bremen, Duitsland

1U/CAC(VDH)

Tussen

mw G.Kastl (D)

01-09-11

CAC Show Leeuwarden

1U

Tussen

hr.Miguel Angel Martinez (AR)

02-09-11

Euro Dogshow Leewarden

1U

Tussen

hr.Jos de Cuyper (BE)

02-10-11

Ijsselshow, Zwolle

4U

Tussen

hr R.A.Millbank (UK)

14-10-11

Bundessieger Show Dortmund

1U/CAC(VDH,DRC)

Tussen

mw Sylvie Desserne (FR)

15-10-11

Nationale Show Dortmund

2U/RCAC(VDH)

Tussen

mw D. Winter (DE)

27-11-11

Winner Amsterdam

2U

Tussen

mw F.Marshall (UK)

17-12-11

Brussels Dogshow, Belgie

3ZG

Open

mw Viviane Boesman (BE)

09-03-12

Crufts Birmingham UK

niet geplaast

Mid-Limit

mw A.Youens

01-04-12

Int.Tentoonstelling Kirchberg, Luxemburg

3U

Open

hr F.Asnaghi (I)

09-04-12

Int.Tentoonstelling Leeuwarden

U

Open

hr D.Hutchison (UK)

20-05-12

FRC Kampioenschaps Clubmatch, Almere

U

Open

mw L.Jones (UK)

09-06-12

Outdoor Dogshow Hulten

1U

Open

hr E.Deutscher (AU)

03-06-12

Jachthondenshow, Bennekom

2U

Open

mw B.Johnson (UK)

04-08-12

Int.Tentoonstelling Bremen, Duitsland

1ZG

Open

Dr.P.Beyersdorf (DE)

05-08-12

Nat.tentoonstelling Bremen, Duitsland

2U/RCAC (VDH)

Open

mw M.H.Maissen-Jarisch (AU)

27-10-12

Int.Tentoonstelling Hannover, Duitsland

3U

Open

mw H.Assenmacher-Feyel (D)

25-11-12

Amsterdam Winner

U

Open

hr E.Hendel (ISL)

09-12-12

Brussel Dogshow, Belgie

3U

Open

mw Scholes-Coleard (UK)

02-02-13

Int.Tentoonstelling Eindhoven

2U/RCAC/RCACIB

Open

mw R.Lochs-Roman (NL)

02-03-13

Int.Tentoonstelling Groningen

U

Open

hr Z.Kiss (LU)

31-03-13

Int.Tentoonstelling Kirchberg, Luxemburg

4U

Open

hr G.Kips (LU)

04-05-13

Nat.Tentoonstelling Oldenburg, Duitsland

1U/CAC(VDH) Duits VDH Kampioen

Open

Dr.L.Miklos (HU)

05-05-13

Nat.Tentoonstelling Oldenburg, Duitsland

1U/CAC(VDH)

Open

hr J.G.A.Boelaars (NL)

12-05-13

FRC Kampioenschaps Clubmatch Lelystad

ZG

Open

mw S.Goodman (UK)

25-08-13

Int.Tentoonstelling Rotterdam

1U/RCACIB

Kampioen

hr A.Czegledi (HU)

07-09-13

Int.Tentoonstelling Kirchberg, Luxemburg

3U

Kampioen

mw MJ Melchior (LU)

21-9-13

Brussel Dogshow, Belgie

2U/RCAC/RCACIB Brussels Winner'13

Kampioen

hr T.Leenen (BE)

06-10-13

Int.Tentoonstelling Zwolle

2U

Kampioen

hr H.Nelson (GB)

13-12-13

Int.Tentoonstelling De Eendaagse, Amsterdam

1U

Kampioen

mw Carmen Navarro (SP)

15-12-13

Int.Tentoonstelling Winner Amsterdam

ZG

Kampioen

hr D.Antonopoulos (GR)

08-02-14

Int.Tentoonstelling Eindhoven

1U

Kampioen

mw Delvaux (BE)

22-02-14

Int.Flanders Dogshow Gent, Belgie

2U

Kampioen

hr Renea Munill Francisco (ES)

28-09-13

Int.Tentoonstelling Maastricht

1U

Kampioen

dhr A. Korózs (HON)

29-09-13

Int.Tentoonstelling Maastricht

1U/CAC/CACIB/BOB

Kampioen

mw S. Kealy (IRL)

05-04-14

Int.Tentoonstelling De Utrecht, Nieuwegein

1U/CAC/CACIB/BOB

Kampioen

mw. LJM Helling van der Elzen (NL)

09-10-14

Int.Europasieger Show Dortmund, Duitsland

4U

Open

Mw L.Hagglund (SE)

10-05-14

Int.Tentoonstelling Dortmund, Duitsland

U

Open

hr W.Schicker (D)

01-06-14

FRC Kampioenschap Clubmatch, Almere

U

Kampioen

mw L.Hagglund (SE)

15-06-14

Jachthondenshow, Arnhem

1EX

Kampioen

mw C.Ostman (SE)

20-07-14

Retriever Clubshow Mertert, Luxemburg

4U

Kampioen

hr Ch.Atkinson (UK)

24-08-14

Int. Tentoonstelling Mechelen, Belgie

1U/RCAC/RCACAB

Kampioen

hr J.Dupas (FR)

27-09-14

Int.Tentoonstelling Maastricht

1U/RCACIB

kampioen

hr H.Fryckstrand (SE)

28-09-14

Int.Tentoonstelling Maastricht

1U/RCAC/RCACIB

kampioen

mw J.Beke (HU)

11-10-14

Int.tentoonstelling Charleroi, Belgie

1U/CAC/CACIB/BOB, Internationaal Kampioen CIE

Kampioen

hr A.Cuccillato (I)

12-12-14

Int.Tentoonstelling Holland Cup Amsterdam

2ZG

Kampioen

hr J.G.A.Boelaars (NL)

14-12-14

Int.Tentoonstelling Winner Amsterdam

3U

Kampioen

mw Vivian Bowen (UK)

06-02-15

Int.Tentoonstelling Eindhoven

1U/CAC/CACIB/BOS

Kampioen

mw S.Desserne (FR)

04-04-15

Int.Tentoonstelling Goes

1U/RCAC/RCACIB, Nederlands Kampioen

Kampioen

hr A.McKiernan (IR)

19-07-15

Retriever Club Show Mertert, Luxemburg

3U

kampioen

mw B.Jorgensen (D)

17-05-15

Kampioenschaps Clubmatch Almere

U

kampioen

hr R.Strudwyck (UK)

14-12-14

Int.Tentoonstelling Cuijk

2U

kampioen

hr A.Simons (NL)

14-10-15

Gundog Show of Wales UK

eerste plaats, UK Stud Book nummer, Crufts gekwalificeerd voor t leven

Open

Mw F. Coward-Scholes (UK)

09-01-16

Int.Tentoonstelling Schaal der Kempen, Turnhout Belgie

1U/RCAC/RCACIB

Kampioen

hr A. Kelly (IE)

17-12-14

Brussel Dogshow, Belgie

1U/RCAC/RCACIB

Open

hr A.Komorowski (DE)

27-03-16

IDS Luxemburg

U

Kampioen

hr Ch. Jouanchiot (FR)

08-05-16

FRC Kampioenschap Clubmatch

ZG

Kampioen

mw A. Nielsen (DK)

29-05-16

NFRV Kampioenschaps Clubmatch

1U

Kampioen

hr F. Johansson (SE)

08-01-17

Dogshow Genk, Belgie

1U/CAC/BOS

Kampioen

dhr M. Aleksoski (MK)

25-02-17

Int.Schaal der Kempen, Weelde Belgie

1U/RCAC/RCACIB

kampioen

mw G. Groeneweg- de Klerk (NL)

29-04-17

Int. Brabo Dogshow Antwerpen, Belgie

1U/CAC/CACIB/BOB, Belgisch Kampioen

kampioen

mw E. Agafonova (RU)