Ch.Just Add Water Dog River Blues (Sjors)

fotoalbum Sjors
reu, geb. 15-06-2010
HD A, PL vrij
Ogen vrij, incl.Glaucoom


Jachtniveau B
FRC Retrievertest
fokker: MWH Voorneveld-Smorenburg



Internationaal Kampioen CIE, Nederlands Kampioen, Dts VDH Kampioen, Nederlands Jeugd Kampioen, Duits Jeugd Kampioen VDH, DRC Jeugd Kampioen, Luxemburg Jeugd Kampioen, Bundesjugendsieger 2011, Landesjugendsieger Thuringen'11, Brussels Winner'11
BOB-Baby, BBIS-6, 1 x BOS-Puppy, 2 x BOB-Puppy, 6 x CAC, 6 x CACIB, 2 x RCAC, 4 x RCACIB, 3 x JCAC, 1 VDH-RJCAC, 5 VDH-JCAC, 3 DRC-JCAC, 5 x VDH-CAC, 1 x DCR-CAC, 1 x JCACL, 2 x RCACL, 2 x CAC-Belgie, 4 x BOB, 3 x BOS, 1 x BIS, Club winnaar '16, Crufts Kwalificatie 2012/2013


Deze foto van Sjors is van mei 2014.
Hij is een lief mannetje, vindt alles prima, en het goed kan vinden met alle honden. Zijn 'grootste' vriend is zijn halfbroer Luke, die twee zijn stapel gek op elkaar.
Sjors woont bij onze vrienden Frank en Jeannette en hun kinderen Ashley en Jorrit, maar zal hier vaak zijn.


STAMBOOM

Ch. Wagging Tails Rolf Muntz

Ch. Serilde Qualcosadatenere

Ch. Almanza Something To Talk About

Almanza Romantic Rose

JCh. Wagging Tails Pinhigh

Ch. Branchalwood Ben Nevis

Ch. Jinks

Ch. Wagging Tails River Dee

Ch. Flat Castle's Olympic Torch

Ch. Forgeway Park Royal

Wizardwood Tawny Tancred

JCh. Wagging Tails Fairway

Ch. Almanza Sa in I Vassen

Ch. Wagging Tails Wintertee



SHOWUITSLAGEN

Datum

Show

Resultaat

Klasse

Keurmeester

23-10-10

Dogshow Utrecht

1VB/BOB-Baby/BBIS-6

Baby

mw L. Erhart (NL)

19-12-10

Brussel Dogshow, Belgie

1VB/BOS-puppy

Puppy

mw A.Vanherle (B)

04-02-11

Int.Tentoonstelling Eindhoven

1 VB/BOB-Puppy

Puppy

hr J.de Cuyper (B)

05-03-11

Martini Dogshow Groningen

1VB/ BOB Puppy

Puppy

mw A.Liland (NO)

06-05-11

Jahrhundertsieger Show, Dortmund

4U

Jeugd

mw Catharine Collins (IRL)

07-05-11

Europasieger Show, Dortmund

U

Jeugd

hr Aiden McKiernan (IRL)

29-05-11

FRC Kampioenschaps Clubmatch, Almere

3U

Jeugd

hr R.Strudwick (UK)

12-06-11

Pinkstershow Arnhem

4ZG

Jeugd

hr B.Meersman (NL)

18-06-11

Nat.Dogshow Erfurt, Duitsland

2U, RJCAC (VDH)

Jeugd

hr J.H.Eberhardt (GER)

19-06-11

Int.Dogshow Erfurt, Duitsland

1U/JCAC/CAC (VDH,DRC)/ BOS Landesjugendsieger Thuringen 2011

Jeugd

mw D.Winter (DE)

03-07-11

Int.Tentoonstelling Echt

1U/JCAC

Jeugd

mw A.Ulltvit-Moe (SE)

08-07-11

World Dog Show Paris, Frankrijk

4U

Jeugd

mw Lena Hagglund (SE)

09-07-11

DRC Show Timmerlage, Duitsland

1U/JCAC(DRC,VDH)

Jeugd

mw S.Radtke (DE)

17-07-11

All Retreiver Kampioenschap Clubmatch Mertert, Luxemburg

4U

Jeugd

hr P.Goodman (UK)

30-07-11

Int.Dogshow Bremen, Duitsland

1U/JCAC(VDH), Duits Jeugdkampioen

Jeugd

hr L.Beradze (GEO)

31-07-11

Nationale Dogshow Bremen, Duitsland

2U/RJCAC

Jeugd

mw G.Kastl (D)

01-09-11

CAC Show Leeuwarden

1U/JCAC

Jeugd

hr.Miguel Angel Martinez (AR)

02-09-11

Euro Dogshow Leeuwarden

2U

Jeugd

hr.Jos de Cuyper (BE)

24-09-11

Int.Tentoonstelling Maastricht

2U

Jeugd

hr.J.Schepers (NL)

02-10-11

Ijsselshow, Zwolle

1U/JCAC Nederlands Jeugd Kampioen

Jeugd

hr R.A.Millbank (UK)

14-10-11

Bundessieger Show Dortmund

1U/JCAC(VDH,DRC) DRC Jeugd kampioen.

Jeugd

mw Sylvie Desserne (FR)

15-10-11

Nationale Show Dortmund

1U/JCAC(VDH)

Jeugd

mw D.Winter (DE)

05-11-11

Int.Tentoonstelling Luxemburg

1U/JCACL Luxemburg Jeugd Kampioen

Jeugd

mw Carla Molinari (P)

27-11-11

Winner Amsterdam

4U

Jeugd

mw F.Marshall (UK)

12-12-11

Int.Tentoonstelling Wijchen

1U/CAC/CACIB/BOS

Tussen

hr W.Wellens (NL)

17-12-11

Brussels Dogshow, Belgie

1U/RCAC/RCACIB, Brussels Winner'11

Tussen

mw Viviane Boesman (BE)

04-03-12

Int.Tentoonstelling Groningen

2U

Tussen

hr J.J. van de Berg (NL)

09-03-12

Crufts Birmingham UK

bij de laatste 8

Yearling

mw A.Youens

18-03-12

Int.Tentoonstelling Groningen

1U/RCACIB

Tussen

mw C.Boermans (NL)

01-04-12

Int.Tentoonstelling Kirchberg, Luxemburg

2U/RCACL

Tussen

hr F.Asnaghi (I)

09-04-12

Int.Tentoonstelling Leeuwarden

1U

Tussen

hr D.Hutchison (UK)

29-04-12

Int.Tentoonstelling Lingen, Duitsland

2U/RCAC(VDH)

Tussen

mw S.Radtke (DE)

20-05-12

FRC Kampioenschaps Clubmatch, Almere

U

Tussen

mw S.Carpenter (UK)

09-06-12

Outdoor Dogshow Hulten

1U/CAC/CACIB/BOB

tussen

hr E.Deutscher (AU)

03-06-12

Jachthondenshow Bennekom

4ZG

Tusen

mw B.Johnson (UK)

25-08-12

DRC Specialty Show Winsen-Aller, Duitsland

1U/CAC (VDH & DRC)

Open

mw J.Lane (UK)

20-10-12

Int.Tentoonstelling Utrecht

2U/RCAC/RCACIB

Open

mw P.van Dee-Vogelaar (NL)

28-10-12

Int.Tentoonstelling Leuven, Belgie

1U/CAC/CACIB/BOB

Open

hr W.Wellens (NL)

25-11-12

Amsterdam Winner

ZG

Open

hr E.Hendel (ISL)

09-12-12

Brussel Dogshow, Belgie

2U

Open

mw F. Scholes-Coleard (UK)

02-02-13

Int.Tentoonstelling Eindhoven

3U

Open

mw R.Lochs-Roman (NL)

02-03-13

Int.Tentoonstelling Groningen

4U

Open

hr Z.Kiss (LU)

23-03-13

Int.Tentoonstelling Leiden

2U/RCAC/RCACIB

Open

mw G.Toeters-Riethof (NL)

31-03-13

Int.Tentoonstelling Kirchberg, Luxemburg

2U/RCACL

Open

hr G.Kips (LU)

20-04-13

Int.Tentoonstelling Goes

3U

Open

mw M.J.Melchior (LU)

12-05-13

FRC Kampioenschaps Clubmatch Lelystad

ZG

Open

mw S.Goodman (UK)

01-06-13

Int.Tentoonstelling Oss

1U/CAC/CACIB/BOB Nederlands Kampioen

Open

hr P. Król (PL)

07-07-13

Int.Tentoonstelling Echt

2U/RCAC/RCACIB

Open

mw M.Soleckyj-Szpunar (PL)

03-08-13

Int.Tentoonstelling Bremen, Duitsland

1U/CAC(VDH)/CACIB/BOS Internationaal Kampioen CIE

Kampioen

mw L.de Ridder-Onghena (BE)

04-08-13

Nat.Tentoonstelling Bremen, Duitsland

1U/CAC(VDH)

Kampioen

hr H.Lehkonen (FIN)

21-9-13

Brussel Dogshow, Belgie

1U/CAC

Open

hr T.Leenen (BE)

11-10-13

Int.Tentoonstelling Dortmund, Duitsland

2U/RCAC(VDH) telt als vol CAC

Kampioen

hr. A.J.Lim (AUS)

13-10-13

Int.Bundessieger Show Dortmund, Duitsland

3U

Kampioen

mw H.Assenmacher-Feyel (DE)

15-12-13

Int.Tentoonstelling Winner Amsterdam

ZG

Open

hr D.Antonopoulos (GR)

22-02-14

Int.Flanders Dogshow Gent, Belgie

3U

Open

hr Renea Munill Francisco (ES)

09-10-14

Int.Europasieger Show Dortmund, Duitsland

U

Kampioen

Mw L.Hagglund (SE)

10-05-14

Int.Tentoonstelling Dortmund, Duitsland

1U/CAC(VDH)/RCACIB, Dts.VDH Kampioen

Kampioen

hr W.Schicker (D)

01-06-14

FRC Kampioenschap Clubmatch, Almere

3U

Kampioen

mw L.Hagglund (SE)

20-07-14

Retriever Clubshow Mertert, Luxemburg

3ZG

Open

hr Ch.Atkinson (UK)

04-10-14

Int.Tentoonstelling Zwolle

1U/RCAC/RCACIB

Kampioen

hr WPG Hochstenbach (NL)

14-12-14

Int.Tentoonstelling Winner Amsterdam

2U

Open

mw Vivian Bowen (UK)

19-07-15

Retriever Club Show Mertert, Luxemburg

1U/CACL

Open

mw B.Jorgensen (D)

17-05-15

Kampioenschaps Clubmatch Almere

4U

kampioen

hr R.Strudwyck (UK)

14-10-15

Gundog Show of Wales UK

Reserve

Open

Mw F. Coward-Scholes

13-12-15

Amsterdam Winner Show

U

Kampioen

mw K. van Harten (NL)

17-12-14

Brussel Dogshow, Belgie

2U

Kampioen

hr A.Komorowski (DE)

27-03-16

IDS Luxemburg

2U

Open

hr Ch. Jouanchiot (FR)

08-05-16

FRC Kampioenschap Clubmatch

3U

Kampioen

mw A. Nielsen (DK)

29-05-16

NFRV Kampioenschaps Clubmatch

1U/CAC/BOS/BOB/BIS/CW'16

Open

hr F. Johansson (SE)

15-01-17

Hond van het Jaar Show 2016, Amersfoort

gekwalificeerd/ deelgenomen

groep 8

mw D. Mensink (NL)